Тонус організму

Найважливіші для життя правила – в простих речах. Ми з дитинства знали, що потрібно мити руки, але зараз цей ритуал набув нового змісту.

І з підвищенням імунітету на фізичному рівні також.

Правила прості: здоровий сон по годинах, свіжі овочі і фрукти, багато чистої води, спорт, регулярне і здорове харчування – все це допомагає тримати організм в тонусі і підвищує імунітет. І якщо після читання цього списку у вас виникли емоції на кшталт: «Ех, ну ось знову. Легко сказати, але як впровадити це в життя?», – не поспішайте опускати руки.

Почніть з малого, і щодня впроваджуйте в свою рутину по одній корисній звичці. Потрібно привчити себе снідати? Прекрасно! Зробіть це щоденним красивим ритуалом: нарізайте овочі та фрукти в гарний посуд, випивайте склянку води з святкового келиха, включайте красиву музику і запаліть свічки. Так-так, прямо зранку! Це дозволить налаштуватися на день. Під цю атмосферу підійде свічка серії Woodwick Large White Tea & Jasmine з ніжним ароматом білого чаю, червоного кедра, троянди і відтінками жасмину.

Під кожну нову таку звичку придумайте собі приємний ритуал. Ви не помітите, як ці правила стануть вашою щоденною рутиною і будуть сприятливо впливати на ваш імунітет.

 

ДБАЄМО ПРО ІМУНІТЕТ

Менше стресу

Давно доведено, що стрес негативно впливає на здоров’я. Допоможіть організму впоратися з ним, зараз це особливо важливо! Відпочивайте, будьте наодинці з собою в спокої і розслабленому стані. Навіть якщо зараз вдома вся сім'я, завжди можна прийняти ванну, запалити свічки з натуральними ароматами, зробити собі домашнє СПА. Під цей ритуал підійде аромасвічки Large Lavender SPA. У ній містяться ефірні масла лаванди і евкаліпта, які дозволяють розслабитися, а натуральні дерев'яні гноти створюють заспокійливий звук потріскування вогню.

Для розслаблення і очищення думок прекрасно підходять медитації, йога або дихальна гімнастика. На youtube є безліч коротких відео-уроків, які допоможуть спробувати будь-який з цих методів.

Ще одне важливе правило less stress – це діджитал-детокс. Тривожні новини несуться з великою швидкістю і впасти в паніку дуже просто. Створіть собі особисті правила читання новин і використання гаджетів: наприклад, новини читайте тільки з певного надійного ресурсу один раз на день (в решту часу – режим mute), а на смартфоні встановіть режим «Не турбувати» після 20:00.

 

Фокус на головному

Щоб підтримувати імунітет, важливо відчувати себе в гармонії і балансі, підвищувати рівень своєї енергії і підтримувати ментальне здоров'я. Для цього не забувайте приділяти час тому, що вам приносить задоволення в житті.

Гарний настрій = гормони щастя в організмі, які сприятливо впливають на ваш стан.

Поки ми змушені більше часу проводити вдома, займайтеся улюбленими справами і пробуйте нове: малюйте – це прекрасна арт-терапія, грайте з сім'єю в настільні ігри або збирайте пазли – це зближує і дарує гарний настрій, читайте художню літературу – це відволікає і розвиває уяву. Для таких домашніх вечорів підійде аромасвічки з теплим ароматом чистої ванілі Large Vanilla Bean.

Створюйте свої ритуали, які допоможуть підтримувати імунітет в задоволення. Нехай кожен день буде наповнений приємними моментами, яких ви чекаєте, як дитина чекає свій День Народження. А ми завжди готові вам в цьому допомогти, щоб у кожного такого моменту був свій аромат і атмосфера.

Бережіть себе, піклуйтеся про здоров'я і залишайтеся вдома.