Чому її варто придбати?

Ароматична свічка - це ще один спосіб зробити приміщення більш затишним і приємним для перебування. Це можливість додати квартирі свого аромату і створити настрій. І якщо ви виберете ароматичну свічку з дерев'яним гнітом від Woodwick, ви подвоїте задоволення: м'яке потріскування гніту віднесе вас думками до чогось дуже романтичного, сімейно-комфортного і розслаблюючого. Це як слабкий відгомін, приємне відлуння потріскування дров у каміні, який зігріває морально і при цьому має бонус у вигляді приголомшливого аромату.

Woodwick - американський бренд, створений в 2006 році, який від самого початку представляє свічки з дерев'яним гнітом, "щоб клієнти насолоджувалися ароматами і заспокійливим звуком потріскування вогню". У першій колекції було всього 12 ароматів. З кожним роком розробники удосконалювалися в технології виготовлення свічок і до 2010 року бренд презентує колекцію Trilogy - свічки, створені за унікальною технологією, яка поєднує три шари воску з різними ароматами.

На сьогодні компанія відома самобутнім дизайном своїх продуктів і винятковою якістю. Дерев'яний гніт має особливу форму, що створює ефект "танцюючого" вогника. Він ідеально поєднується з матеріалами, що використовуються, тому і віск, і гніт згорають рівномірно.

Дерев'яний гніт легко підпалюється, він простий у догляді і його не потрібно підрізати, горить якісно і створює приємний звук, позитивно впливає на нервову систему, - можна сказати, що це найкращий гніт серед тих, що представлені на сьогодні. Єдиний виняток, коли потрібно все ж таки підрізати гніт, - коли полум'я свічки перевищує 2 см або починає диміти. У такому випадку необхідно погасити свічку, дати воску повністю охолонути і акуратно підрізати гніт до 0,8 см, обережно відламавши спалені краї серветкою або шматком тканини. Видаліть залишки гніту з воску і тільки після цього запалюйте її знову. 

Свічки Woodwick навіть при тривалому горінні не коптять. Віск і парафін рівномірно насичені високим вмістом парфуму, тому аромат буде супроводжувати вас протягом усього терміну експлуатації. Використовувати свічку можна до того часу, поки в формі не залишиться воску менше ніж 1 см.

З огляду на особливо стильний дизайн і різноманітність ароматів свічка з дерев'яним гнітом Woodwick - оригінальний подарунок, який буде виправдано стояти на полиці і радувати свого власника.