Новий рік і Різдво у нас всіх непохитно і назавжди асоціюється із запахами цитрусів і хвої. Проте цим свято не обмежується! У світі стільки ароматів, які створюють правильну, заряджену і позитивну атмосферу, що можна щороку експериментувати і шукати кращий. Почніть із запропонованих в нашому списку.

Ми вибрали 9 свічок з ольфакторними пірамідами, що підкреслюють урочистість моменту. І це чудовий подарунок і собі, і комусь близькому. 

Свічка, аромадифузор White Truffle & Cognac # 21 від Mojo

Ця свічка точно підсолодить ваше життя взимку. Звабливий запах бельгійського білого шоколаду в поєднанні з вишуканим горіховим трюфелем приправлені багатим марочним коньяком. Від аромату залишаються кремовий, солодкуватий ефект, що піднімає настрій, і тепла хвиля затишку і добробуту, що вас огортає. White Truffle & Cognac # 21 однозначно підкуповує якоюсь люксовістю і правильною гламурністю.

Свеча Champagne & Pomelo от Royal Botanic Gardens, Kew

Мировые эксперты в области садов и растений Kew точно знают, что предложить в качестве новогоднего развлечения. Цитрусовые нотки цедры лимона, грейпфрута и сладкого помело умело переплетаются с главным героем любого праздничного стола - шампанским. Ненавязчивый, очень праздничный аромат - что может быть более кстати?

Свічка Cashmere Valley Wood від KOBO

Ще один приголомшливий теплий аромат, який особливо підійде для холодних зимових вечорів. Кашемірове дерево, що йде як основний інгредієнт, - поняття, відоме тільки парфумерам. Але ж коли запалюєш цю свічку, буквально фізично відчуваєш справжній дорогий кашемір, який огортає, немов плед. Кашемірове дерево доповнено шкірою і запеченими каштанами, які зливаються в один благородний аромат. Cashmere Valley Wood звучить дуже акуратно, оксамитово і надовго залишається в пам'яті.

Свічка, аромадифузор Forest Fir від Kobo

Якщо ви адепт екологічного погляду на життя і зустрічаєте Новий рік без хвойних дерев. Якщо ви просто обожнюєте запах хвої і хочете його посилити на додачу до своєї святкової ялинці або сосни. І врешті-решт якщо ви просто хочете хвойних ароматів, що витають довкола. Свічка Forest Fir - це дуже насичений щільний запах хвої, ялини і ялівцю, з-під якого моментами визирає важкий смородиновий лист. І це стовідсоткове попадання в тему Нового року і Різдва! Але якщо вам подобаються більш ніжні аромати, варто вибрати щось інше.

Свічка, аромадифузор Red Cedar від Urban Apothecary

Теплий, затишний і навіть трішки сонячний аромат величних кедрів вміло приправлений освіжаючими нотами елемі й коріандру, посипаний зверху трохи кмином, пачулі і ладаном, щоб заземлитися. Ідеальний варіант, якщо ви хочете провести новорічні свята в колі сім'ї і близьких друзів. 

Свічки Woodwick: Warm Wool, Vanilla Bean, Fraseir Fir і Crimson Berries

А вот у американского бренда свечей с деревянными фитилями (о котором мы уже однажды рассказывали) мы не смогли выбрать что-то одно. Мало того, что это милое потрескивание фитиля необычайно подходит под сказочную и романтическую атмосферу празднования, так и ассортимент располагает к тому, чтобы долго выбирать, чего же больше хочется! Но поскольку все свечи представлены в нескольких размерах, начиная от 453г/80 часов горения (Ellipse) до 31г/8 часов горения (Petite), то можно взять все сразу в маленьких вариантах. Как вам идея? ;)

Warm Wool - теплый и очень интересный аромат, сочетающий в себе ноты цитруса и свежего яблока с добавлением льняных аккордов и цветочных: лаванды, лилии, жасмина, сирени, ванили. Как будто натягиваешь объемный шерстяной свитер, который не колется и дарит тепло и уют.

Vanilla Bean - теплый, сладкий, нежный аромат. Сдобная свежая выпечка, самые приятные воспоминания из детства, когда заходишь в булочную, а на прилавке пирожки, которые только достали из печи и которые хочется немедленно съесть. Уже представили себе? 

Fraseir Fir - еще один очень насыщенный и очень хвойный аромат. Ноты эвкалипта, хвои, кедра и кипариса разбавлены бодрящими альдегидами и аккордами гвоздики и красных ягод. В самой базе можно ощутить приятные земляные нотки дубового мха и янтаря.

Crimson Berries, возможно, самый сложный аромат в представленной подборке. Только вообразите: ноты зимних ягод, снежного яблока, груши Анжу в тесном переплетении с пихтовыми, древесными и янтарными аккордами. Так пахнут рождественские ярмарки - бурлящее сочетание специй, ароматы глинтвейна, свежесрубленной ели, горячего ягодного чая и яблок в карамели. Очень небанально и точно стоит попробовать!