Сьогодні соєві ароматизовані свічки поступово витісняють парафінові з використання, тому що парафін – це результат переробки нафтопродуктів, тоді як соя – це екологічно чистий продукт. Парфумовані свічки з неї більш запашні, не залишають плям на дереві та посуді. Такі свічки не містять синтетичних ароматизаторів, вони абсолютно нешкідливі як для людини, так і для екології.

Соєві свічки потрібні не лише для ароматизації приміщення, це – оригінальний елемент декору вашої оселі. Дотримуючись кількох простих рекомендацій, ви зможете уникнути розчарувань.

Перше запалювання

Перше запалювання свічки має тривати доти, поки віск не розтане аж до країв склянки. Цей процес може тривати від 40 хвилин до 2 годин.

Тоді свічкова маса добре прогріється, що унеможливить появу лунки навколо гніту.

Перед кожним повторним запалюванням трохи підріжте гніт – буквально на 2-3 мм. Це убезпечить вас від тління, що спотворює аромат. Свічка не буде тріщати та коптити. Для підрізання можна використовувати манікюрні або спеціальні ножиці з вигнутими ручками.

Правильно гасимо свічки

Натуральні ароматичні свічки не рекомендується залишати запаленими протягом більше ніж три години. Адже потім, хоч віск і надалі плавитиметься, ароматичні олії перегріються та перестануть віддавати аромат. Запалити свічку знову можна буде, коли вона повністю охолоне, це легко визначити за воском, що став твердим.

Якщо ви досі користувалися тільки звичайними парафіновими свічками, швидше за все у вас виникне природне бажання просто задути її. Але цього в жодному випадку робити не можна. Найкраще - просто перекрити кисень. Для цього підходить кришка, яка часто йде в комплекті зі свічкою, або гасник для полум’я. Таким чином ви зможете запобігти тлінню, а значить по кімнаті не пошириться неприємний запах, який перекриватиме аромат свічки.

Як зберігати соєві свічки?

У мистецтві ароматерапії продумано все! Навіть питання зберігання соєвих свічок. Для того, щоб вони служили довго та зберігали стійкий та приємний аромат, важливо забезпечити хороші умови зберігання. Накрийте свічку захисним ковпаком, кришечкою, помістіть в закриту коробку. Тоді на ній не буде накопичуватись пил.

Завдяки нашим рекомендаціям кожен сеанс ароматерапії буде радувати вас, неначе вперше!