стиль хюгге в інтер'єріНевелика Данія здійснила фундаментальний вплив на облаштування сучасного інтер'єру. Данці з глибокою повагою ставляться до людей, до краси навколишніх просторів, тому обдумано підходять до облаштування власного житла. Саме на повазі до себе, оточення, особистих кордонів кожної людини побудована їхня життєва філософія  –  стиль хюґе. В інтер'єрі цієї концепції все продумано до дрібниць, іноді саме незначні деталі перетворюються в ключові.

Базові принципи

Філософія хюґе побудована на відчуттях. Це почуття повного спокою, щастя, домашнього затишку. У спробах перекласти з данського зустрічається різне трактування цього поняття і різне сприйняття  – «душевність», «какао при свічках» тощо.

Головні принципи хюґе:

  • атмосфера спокою;
  • тепло, в тому числі візуальне, що виходить від відкритого вогню каміна, полум'я свічки, м'якого світла;
  • смачна їжа;
  • почуття безпеки.

Спокій і дружелюбність, життя в задоволення, жодного поспіху. Відчути себе щасливим і розслабленим легше в теплій оселі, наповненій ароматами свіжої випічки, мерехтливим світлом свічок. Саме свічки активно використовуються для створення потрібного настрою.

Тепло живого вогню

Незмінний супутник хюґе – свічки. Данці їх запалюють всюди: в школах, вдома, в ресторанах, кафе. Полум'я немов нагадує, що потрібно жити в моменті, тут і зараз, насолоджуючись кожною хвилиною. І зовсім неважливо, ви наодинці з собою чи з рідними людьми. Відчуття щастя не залежить від когось, воно всередині кожного.

Скандинавський хюґе прийшов з країни, де значна частина року дощова, холодна з сірим небом і важкими хмарами. Залишитися на хвилі життєрадісності і тепла допоможе додаткове освітлення, де свічки зіграють сакральну роль. Чому?

  1. Спектр світіння їхнього полум'я ідеальний для hygge. М'який, візуально теплий з червонувато-оранжевим відтінком, немов бурштинові промені віконних вогнів взимку, жовтих ліхтарів в осінньому парку або останні промінчики Сонця на заході.
  2. Можна вибрати ароматичні композиції, де основна нота буде за корицею, кардамоном, ваніллю (саме ці аромати чуємо від свіжої випічки). Просто запалити свічку – необхідна атмосфера досягнута.
  3. Горіння дерев'яного гніту сучасних свічок несе природний шарм –  полум'я тремтить, в центрі видно яскраве мерехтіння вуглинки, легке потріскування деревини заворожує, тонкий деревний аромат забирає подумки до багаття.

Сценарії застосування свічок в хюґе

свічки в ХюґеОрієнтир на невеликі повсякденні життєві радощі – це життя в стилі хюґе. Нехай ці моменти будуть приємними і запам'ятовуються в комфортній атмосфері. Створити затишок без особливих зусиль допоможе пара-трійка свічок.

Пропонуємо кілька цікавих варіантів їхнього використання:

  • створи стильну композицію. Свічки різної висоти однієї палітри, кілька спектрально близьких відтінків, їхнє поєднання з природними матеріалами (камінням, квітами, шишками, хвойними гілками) – найбільш виграшні комбінації. Пам'ятай, хюґе інтер'єр любить цілісність, спокій, а не еклектику. Не перестарайся з аксесуарами;
  • просто розстав свічки в спеціальних скляних баночках по квартирі. Жодних свічників, підставок не буде потрібно, вони будуть довго горіти і підходять у кімнати будь-якого призначення.

Натуральні аромасвічки

Хюґе – стиль в інтер'єрі будь-якої кімнати. На цю хвилю захочеться перейти повністю, у всіх приміщеннях. Розстав свічки у ванній, на кухні, в спальні, щоб домогтися комплексного хюґе.

У нашому інтернет-магазині Aroma Buro ти знайдеш натуральні аромасвічки для своїх творчих ідей. Створи справжній спа-салон у ванній, запали кілька аромасвічок для повного розслаблення і відпочинку. Нехай вони будуть чудовим доповненням до щоденного ритуалу догляду за собою.

«Запалити» пристрасть, створити романтичну атмосферу допоможуть свічки у спальні. Вироби з соєвого воску дають чисте горіння, не димлять, виділяють тонкий приємний аромат. Свічка рівномірно заповнює простір пахощами.

Немає бажання готувати випічку, але так хочеться відчути «смачний» аромат? Каталог Aroma Buro стане головним помічником. Повір, вибрати є з чого! Квіткові, деревні, східні нотки або свіжість лаванди, жасмину, а може багатошаровий аромат осінніх фруктів і прянощів, як в Woodwick Ellipse Trilogy Autumn Harvest? Натуральні ефірні олії розкриваються по черзі, немає змішування запахів і незрозумілих міксів. Тільки продумані букети, щоб привнести в твій дім радість, умиротворення і спокій.

Ми наповнили каталог аромасвічками перевірених брендів Woodwick, Geodesis, Urban apothecary, Kobo, Kew aromatics тощо. Доставимо замовлення в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя. Створюй атмосферу хюґе без особливих зусиль у себе вдома і світ відкриється тобі назустріч.