Наскільки важливо створити завершальний акцент образу відповідним парфумом перед виходом на вулицю, настільки ж важливо в приміщенні передбачити ароматизуючі засоби, які підкреслять стиль господарів, створять потрібну атмосферу. Грамотно підібрана інтер'єрна парфумерія стане вашою візитною карткою, визначальним інструментом привнесення затишку та гармонійності у сприйняття простору.

Види інтер'єрних ароматизаторів

Сучасні виробники створюють різні рішення для поширення аромакомпозицій у приміщеннях житлової та комерційної сфери. Стійкі аромати для дому можна отримати, використовуючи:интерьерная парфюмерия

  • дифузори. Скляна або керамічна ємність із сумішшю ефірних олій, очеретяні або бамбукові палички, просто закрита баночка-колба з ротанговою кришкою. Виконання різне, але принцип дії однаковий: пористий матеріал вбирає ароматну суміш, вона підіймається природними каналами паличок або дерев'яної кришки, поширюється в простір. У звичайних умовах це відбувається повільно під дією природної дифузії дрібнодисперсних частинок повітряних мас. Якщо в приміщенні змінюється мікроклімат, інтенсивність запахів теж змінюється. Також користувач може самостійно керувати кількістю аромату, забираючи/додаючи палички в ємність. В окрему групу варто виділити електродифузори. Вони автоматично розбризкують аромат із заданим інтервалом;
  • спреї. Найшвидший спосіб ароматизації. Ці інтер'єрні парфуми для дому наносяться шляхом розпилення. Частинки ефірних олій та інших інгредієнтів парфумерної формули розлітаються повітрям, потрапляють у найвіддаленіші куточки простору, осідають на поверхнях. Спреї можна використовувати для ароматизації білизни, домашнього текстилю, освіження повітря. Флакону стандартного обсягу вистачає до 1 тис. розбризкувань.

Вибір під призначення

Усі приміщення пахнуть по-різному. Будинок асоціюється з ароматом випічки з корицею, ваніллю, але в офісі в таких умовах буде складно зосередитись на роботі, особливо без обідньої перерви. Культура вибору запахів у просторі різного призначення активно формується. А виробники пропонують різні парфуми для приміщень, адаптовані до нових тенденцій і вимог конкретної сфери застосування.

Навіть в одному будинку потрібно застосовувати тактику поділу простору на функціональні зони, щоб підтримати належну атмосферу:

  • жодних різких нав'язливих ароматів у передпокої. Після свіжого повітря це особливо гостро відчувається;
  • на кухні лише натуральні запахи випічки, кави, цитрусових;
  • для вітальні підходять складні багатогранні композиції, які розкриватимуться поступово та довго;
  • у спальні потрібні тільки ніжні аромати, які не відволікають від стану спокою та повного розслаблення.

За принципом доречності варто вибирати інтер'єрні аромати для комерційних приміщень. Наприклад, у бутіках та салонах шкіряних виробів можна посилити цей аромат відтінками шкіри, тютюну, терпкістю деревних мотивів. Але аналогічна композиція буде недоречною у салоні флористики чи ресторані. Ароматизація повинна відповідати дизайну, атмосфері приміщення, пори року, викликати позитивні емоції. У комерційній сфері варто орієнтуватись на універсальні композиції.

Особливості застосування

Можна підібрати різні за наповненням, поєднанням ароматів духи для дому. Як використовувати, залежить від формату парфумерії. Мінімум зусиль з боку користувача вимагають аромадифузори. Просто поставити потрібну кількість паличок і насолоджуватися тривалою дією та варіативністю аромакомпозицій. Можна регулювати інтенсивність пахощів, переносити флакони в зручне місце, підібрати моделі, що не проливаються, для дому, де є тварини.

Постійна участь користувача знадобиться під час використання спрею. Розпорошення лише на вимогу у потрібній кількості. Перебити неприємні запахи, швидко підготувати простір до приходу гостей, посилити ефект нового інтер'єру. Переваги цього формату – швидкість поширення за максимальної стійкості, контроль ступеня інтенсивності.

У будь-якому випадку новий аромат для кімнати має «заволодіти» простором, розкритися повноцінно від перших до останніх фонових нот. Дай хоча б 15-20 хв., щоб композиція передала всю свою насиченість.

Купити на aromaburo.ua

У нашому інтернет-магазині запропонований інтер'єрний парфум від відомих брендів Millefiori Milano, Geodesis, Kobo, Mojo, Porthouse, Kew aromatics. Спреї, аромадифузори різних модифікацій, витратні матеріали до них (палички, рефіли, флакони, заправки для електропристроїв).

Ми зібрали найпопулярніші за складами інтер'єрні парфуми (як користуватися, з якою інтенсивністю залежить від індивідуальних вимог до конкретного простору): з квітковими, деревними, східними, свіжими, цитрусовими нотками. Доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя.